Arzu Özkan / 2460 Puan

Notice: Undefined variable: esask in /home/iyikotuy/saglikissendikasi.com/Icerikdetay.php on line 296

4d Sürekli işçi maaş bordrosu nereden bakılır?

Soru & Cevap

4d Sürekli işçi maaş bordrosu nereden bakılır? 4d daimi işçiler için hazırlanan e-bordro uygulaması üzerinden aylık veya yıllık olarak bordroları kontrol edebilirsiniz.

 Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Kanuna tabi 4/D sürekli işçi statüsünde çalışan kamu işçileri ücret bordrolarını sistem üzerinden görebilir. Bordro üzerinden aylık çalışmış olduğu bütün ekstreleri gördüğü gibi işçiden kesilen vergileri de vergi dilimlerine göre görebilir. 
E bordro uygulaması üzerinden haftalık veya aylık çalışmış olduğu günleri yani puantajı takip edebilir. İşçinin yıllık izin süresinin ne kadar olduğunu yıllık izin kısmından takip edebilirsiniz.
E-bordro uygulamasını APK olarak mobil cep telefonları üzerine Google play store giriş yaparak Kamutech şirketinin hazırlamış olduğu e-bordro uygulamasını download edebiliriz.
Geçmiş dönem bordolarınız mobil cep telefonu uygulaması Kamutech e bordro programı üzerinden ücret grafiği yazan yerin hemen karşısında bulunan tarihler kısmında geçmişe dönük bütün kurum tarafından eklenen bordolarınızı görebilirsiniz.

0