Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz Sağlık işçileri ve çalışanlarının mevzuat kanun ve toplu iş sözleşmeleri gibi yasal hakları hakkında bilgi alışverişi, 4D işçi Haberleri,Hakları,Sorunları,İstekleri, yaşamış olduğu Sorunları ve Şikayetleri dile getirmek için kurulmuştur. Çözüme kavuşturmak için birlikte hareket etmek için mücadele edecek bütün işçileri web sitemize davet ediyoruz.

Web site Sağ üst bölümünde 'GİRİŞ YAP' butonuna tıklayın. Ardından 'KAYIT OL' yazan butona tıklayıp Size özel bilgileri girip tekrar aşağıda bulunan Kırmızı Renkli 'KAYIT OL' butonuna tıklayıp sisteme kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi bittikten herhangi bir paylaşım yapmak için butona tıklayın Ekrana MAİL ONAY yazısı çıkacaktır. Kırmızı Renkte 'GÖNDER' yazan butona tıklayıp e-posta adresinize onay kodu isteyin. Eposta adresinize gelen linke tıklayıp Kullanıcı girişi yapabilirsiniz. Web sitemize üzerinde sahte kullanıcıları engellemek amacıyla Admin onayı sisteme eklenmiştir. Gerekli kontroller sonucunda Admin onayı verilen kullanıcılar üye girişi yaparak sistemi kullanabilir.(Kontroller 60 dakika sürmektedir.)

Giriş yap butonuna tıklayın, Kayıt oL kısmından sisteme kayıt olun eğer kayıtlı bir kullanıcı profiliniz var ise bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapın. Masaüstü SAĞ ÜST bölümde bulunan 'PAYLAŞIM YAP' Butonuna TIklayın, Açılan bölümde Konu seçin, Paylaşım başlığı yazan yere sorunuzu sorun veya konu başlığını yazın, hemen altında bulunan büyük kutucukta konu ile alakalı bilgilerinizi geniş kapsamlı olarak anlatın (açıklama kısmını doldurun ki arama motorlarında sizlerin paylaşımları ilk sayfada çıksın), Konu ile alakalı resim veya profil resminizi ekledikten sonra 'YAYINLA' butonuna Tıklayıp içeriği web site üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinde puanlama sistemi ile kullanıcılar puan kazanır. İlk Üyelik 20 puan, İçerik paylaşımı 15 puan, Yorum Yapmak 10 Puan, Beğen veya Beğenme Butonuna tıklamak 5 puan, Takip etmek 2 Puan toplamında oluşan puanların yüksek sıralaması ile web site üzerinde Popüler üyeler bölümünde kullanıcılar görünmektedir.

Web sitemizde hiç bir şekilde ücretli bölüm yer almamaktadır.

Web sitemiz üzerinde SSL mecvuttur. Kullanıcıların genel paylaşım bölümü dışında özel alanında oluşan bilgilere asla 3. şahıslar ulaşamaz.

Web sitemizin güvenlik sistemi kullanıcının kendi eposta onayı sonrası Admin onayından geçirilerek aktif edilme süresi 5 dakika ile 90 dakika arasında değişmektedir. Eğer 90 Dakikayı aşan onay süresinde bekleme yapmak istemiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşarak üyeliğinizi hızlı bir şekilde aktif ettirebilirsiniz.

Üye girişi sonrası Yorum yapmak istediğiniz konuya tıklayın, konunun hemen altında 'Yorumunuzu Yazın'yazan yerin altında Yorum içerik yazan yere yorumunuzu yazın ve Gönder butonuna Tıklayın.

Web sitemiz üzerinde bu tür işlemleri sadece Üyeler kullanabilir. Sisteme üye girişi yaparak butonları kullanabilirsiniz. Beğen - Beğenme Butonları 5 puan olarak size hit kazandırır. Her bir konu içerisinde 1 defa hakkınız bulunmaktadır.

Üye girişi yapan kullanıcıya otomatik olarak e-Posta gönderilmez. Paylaşım Yap Butonuna tıkladıktan sonra 'GÖNDER' yazan butonu tıklayıp eposta adresinize otomatik onay kodunu gönderip sisteme kayıt olabilirsiniz.